Szanowni Państwo,

Głównym celem naszego Stowarzyszenia jest skuteczna rehabilitacja osób z autyzmem oraz ich społeczna adaptacja. Dotychczas skupialiśmy się przede wszystkim na terapii dzieci i młodzieży. Nadszedł czas by zmierzyć się z przyszłością! Chcemy, aby umiejętności tak trudno zdobywane, nie zostały zapomniane, by wysiłek naszych dzieci, terapeutów oraz całych rodzin miał sens. Chcemy, aby nasze dzieci mogły wykorzystać wszystko, czego się nauczyły w dorosłym życiu. Wierzymy, że przy odpowiednim wsparciu jest to możliwe.

Przykładem dla nas jest wiele krajów zachodnich, których dorosłe osoby z autyzmem, przy odpowiednim wsparciu, są w stanie realizować się zawodowo oraz uczestniczyć w życiu społecznym, są szczęśliwe, mają ,,swoje” życie. Dlatego dziś rozpoczynamy akcję zbierania funduszy na DOM dla naszych dzieci, w którym dożyją szczęśliwej starości, gdy nas już przy nich nie będzie. Pisząc DOM mamy na myśli kilkupokojowe mieszkanie ze wspólną jadalnią i salonem, funkcjonujące na zasadach tzw. mieszkalnictwa wspomaganego.

Będziemy starać się zdobywać środki z wszelkich możliwych źródeł, krajowych i europejskich, ale byśmy byli wiarygodni i mogli startować w różnych konkursach, potrzebujemy Waszego wsparcia! Liczy się każda złotówka! Na naszej stronie utworzyliśmy możliwość przekazania darowizny.

Można też po prostu wpłacić pieniądze na nasze konto, z dopiskiem "DOM". Proszę, byście uwierzyli, że to jest możliwe!

Proszę też pomyślcie, w jaki sposób możemy skutecznie zbierać pieniądze, organizować zbiórki, akcje charytatywne, zrzutki, itp. Czekamy na Wasze doświadczenia i pomysły! Przed nami długa droga, ale wierzę, że zaprowadzi nas do celu…do DOMU…